Par mums

Tu esi ieskatījusies mūsu mājas lapā un tas nozīmē, ka Tevi var apsveikt – Tu drīz kļūsi par māmiņu. 

Apsveicam


 

Grūtniecība – tie ir 9 mēneši, kad mainās sievietes auguma forma un izmērs. Svarīgs kļūst jautājums – ko vilkt? Vai ir vērts tik īsam laikam pirkt speciālu grūtnieču apģērbu? Vai labāk vilkt to, kas pagadās? Mēs uzskatām, ka:

 

tu vari izskatīties un justies kā karaliene visus 9 mēnešus.

 

 

Mēs, SIA Fortavida īpašnieces, pašas esam māmiņas, iznēsājušas bērniņus un tādēļ zinām no pieredzes, kas sievietei ir nepieciešams gaidību laikā. Arī grūtniecības laikā mēs esam sociālas būtnes, mēs vēlamies izklaidēties, iet uz darbu, iet ciemos, ceļot, sportot, un, jo sevišķi, mēs vēlamies justies ērti visos dzīves gadījumos. Tādēļ mēs esam meklējušas un atradušas ražotājus, kas piedāvā reizē ērtus un stilīgus apģērbus, lai Jūs izskatītos skaisti, justos komfortabli un, galvenais, lai īpaši aprūpēti justos Jūsu puncīši.

 

Pēdējā laikā ražotāji cenšas radīt tādas drēbes grūtniecēm, kuras var valkāt arī pēc mazuļa piedzimšanas. Tāpēc, iegādājoties grūtnieču apģērbus pie mums, daļu no tiem Tu varēsi nēsāt ilgāk kā tikai 9 mēnešus. Ieskaties arī sadaļā Apģērbi barojošām māmiņām, tie Tev noteikti noderēs. Mūsu piedāvātie grūtnieču apģērbu modeļi ir ērti, praktiski, tie pasvītros Tavu sievišķīgumu, vēl vairāk uzlabos Tava ķermeņa līnijas un, galvenais, samīļos Tavu puncīti ik brīdi, kamēr būs Tev mugurā.

 

Pasūtot grūtnieču apģērbu pie mums, aprūpēti būs ne vien Jūsu puncīši, bet arī Jūs pašas, jo mēs:

 

  • Uzskatām katru pasūtījumu par prioritāti un nodrošināsim Tev ātru atbildi, preces sagatavošanu un nosūtīšanu;
  • Ja Tev ir kādi jautājumi par mūsu preci, pasūtīšanu, piegādi vai jebko citu, droši raksti vai zvani, mēs atbildēsim nekavējoties;
  • Garantējam, ka gadījumā, ja Tu nebūsi apmierināta ar preci, mēs tev atgriezīsim par to samaksāto naudu (sīkāk par preču atgriešanu skatīt šeit).

 

 

Ceram, ka Tavs ceļojums par mūsu interneta veikalu būs patīkams un beigsies ar izdevīgiem pirkumiem!

 

Mūsu uzņēmums darbojas kopš 2010.gada.

 

Palutini savu puncīti!