Apmaksa un piegāde

Apmaksas veidi:

 

Ar bankas pārskaitījumu – 24 stundu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas mēs Jums nosūtīsim rēķinu un rezervēsim Jūsu pasūtīto preci uz 5 darba dienām. Lūdzu veiciet apmaksu tikai PĒC rēķina saņemšanas.   Ja nesaņemsim apmaksu 5 darba dienu laikā pēc rēķina nosūtīšanas, rēķins tiks anulēts, preces rezervācija tiks atcelta un prece atkal kļūs pieejama mūsu mājas lapā misis.puncis.lv. Ja apmaksa tiks veikta vēlāk kā 5 darba dienas pēc rēķina nosūtīšanas, Jūs varēsiet saņemt preci, ja tā vēl būs pieejama noliktavā, pretējā gadījumā samaksātā nauda Jums tiks atgriezta, atskaitot bankas komisijas maksu par pārskaitījumu. 

Piegādes veidi:

 

Latvijas Pasts – EUR 3.00, piegāde uz pasta nodaļām Latvijas teritorijā 1 – 2 darba dienu laikā.

 

Omniva pakomāti – EUR 3.00, piegāde Latvijas teritorijā 1 – 2 darba dienu laikā. Veicot pasūtījumu, komentāros lūdzu norādiet, kurā pakomātā Jūs vēlaties preci saņemt. 

 

Ja kopējā preču summa pārsniedz EUR 40.00, to piegāde ir bezmaksas izvēloties jebkuru no augstāk minētajiem piegādes veidiem.

 

Ja vēlaties saņemt preci steidzami vai noteiktā laikā vai vietā, sazinieties ar mums, vienosimies par Jums izdevīgu risinājumu.

 

 

Visas cenas norādītas ar iekļautu PVN.