Ja pasūtītā prece tev neder, nav gluži tāda, kādu tu vēlējies (zemāka kvalitāte, citādāka krāsa vai jebkāds cits iemesls), vai gluži vienkārši esi pārdomājusi par pirkumu, tu vari to atgriezt mums un saņemt atpakaļ samaksāto naudu vai apmainīt šo preci pret citu (citu izmēru vai pavisam citu preci). Tev nav jānorāda iemesls, kādēļ vēlies preci atgriezt, tu vari to atgriezt, vienkārši, ja vēlies.

Kas jādara, lai preci atgrieztu:

·   Preci var atgriezt 14 kalendāro dienu laikā no tās saņemšanas.

·   Atgriežot preci, pievieno sūtījumam maksājuma čeku vai, ja prece pirkta ar priekšapmaksu, bankas izdruku par maksājuma izpildi.

·   Pievieno arī aizpildītu atteikuma veidlapu. To vari lejuplādēt šeit vai aizpildīt internetā šeit.

·   Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota, bojāta vai sasmērēta, tai jābūt bez cigarešu, parfīma un citām smaržām, bez kosmētikas un citiem plankumiem (par lietotu preci tiek uzskatīta arī prece, kas tikusi kaut vienreiz mazgāta).

·   Precei jābūt oriģinālā, nebojātā iepakojumā ar nebojātu marķējumu, bez vizuāliem un tehniskiem bojājumiem.

·   Par preci veiktā samaksa tiks atgriezta 10 darba dienu laikā no preces saņemšanas atpakaļ mūsu birojā, pārskaitot to uz kontu, kurš ir norādīts atteikuma veidlapā vai atteikuma formā, kas aizpildīta internetā.

·   Maksa par veikto preces piegādi netiks atmaksāta. Tev būs arī jāsedz visi ar preces atgriešanu saistītie izdevumi.

    Ja tu vēlies atgriezt preci sakarā ar kādu ražošanas defektu, mēs atgriezīsim arī tavus izdevumus par piegādi un segsim ar preces atgriešanu saistītos izdevumus. 

·   Veicot apmaiņu vai atpakaļ sūtīšanu, pārvadājuma risku uzņemies tu.

.    Nauda par iegādātajām dāvanu kartēm netiek atgriezta·   

·   Mums ir tiesības atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.

·   Gadījumā, ja esi jau uzsākusi iegādātā izstrādājuma lietošanu, Tu apliecini, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta. Tāpat prece nevar tikt atgriezta, ja ir pagājušas vairāk nekā 14 kalendārās dienas kopš preces saņemšanas.

·  Gadījumā, ja Tu vēlies vienkārši apmainīt preci, piemēram vēlies lielāku vai mazāku izmēru, norādi to atteikuma veidlapā un mēs izsūtīsim tev jaunu preci, neskaitot atpakaļ naudu par iegādāto preci. Šajā gadījumā par piegādi būs jāmaksā atkārtoti. Arī noteikumi par atgriežamas preces oriģinālo iepakojumu un par preces ārējo izskatu paliek spēkā.

·   Neskaidrību vai jebkuru citu jautājumu gadījumā, sazinies ar mums jebkurā Tev ērtākā veidā.


Apmaiņas un atgriešanas kārtību interneta veikalā www.misis.puncis.lv nosaka Patērētāju aizsardzības likums, LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu", LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 631 "Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu".